Chceš design? KLIK
Chceš animaci? KLIK
Chceš popisky? KLIK
Chceš být AFFs? KLIK
Chceš se kouknout na mojí MH sbírku? KLIK
Chceš si objednat fotku Monsterky s věnováním? KLIK
Hlasuj, o čem má být budoucí komiks!!! KLIK
Chceš se mně na něco zeptat? KLIK
Chceš tu zanechat reklamu? KLIK

Červen 2013

Pozastávko

30. června 2013 v 20:35 | Lala Monster
Pozastavení na prázdniny :-)

Nabídka pro AFFska

27. června 2013 v 17:09 | Lala Monster |  Blog a my
Ahojky, lidi!
Mám tu zprávu jen pro moje AFFska, tak si to vy ostatní číst sice nemusíte, ale můžete. :-) Ale teď k věci! Chtěla jsem se vás zeptat, má milá AFFska, jestli byste si se mnou nechtěla založit společný blog. Maximální počet adminek je 5. A já vím, že o prázdninách na blogách skoro nikdo nebudete (já taky ne), tak bysme si ten blog mohly založit samosřejmě až po prázdninách. Takže prosím, kdo by chtěl si se mnou udělat blog, tak ať se zapíše do komentů, já si pak někoho vyberu. :-) A koho by náhodou napadlo mi psát, že těch blogů už budu mít fakt moc, tak nebudu, protože mám tento, everafterhighcz.blog.cz a budu mít možná tamten společný, ostatní blogy jsem smazala kvůli mé neaktivitě a kvůli neaktivitě návštěvníků. No nic, už vás nebudu zdržovat, prostě se zapisujte!
Vaše natěšená na zájemce Lala Monster!

Má oblíbenost hlavních Monsterek

26. června 2013 v 12:15 | Lala Monster |  Blog a my
Líbí se vám to? Pište komenty!
Lala Monster :-)

Fotostory - Příšerný den s krásným koncem

25. června 2013 v 18:58 | Lala Monster |  Monster High
Je tu nové fotostory! Jděte do c.č.!

Letní animace

25. června 2013 v 16:19 | Lala Monster |  Volná grafika
Tady jsou ty slibované letní animace! Respektive jsou v celém článku!

Pár novinek...

25. června 2013 v 16:16 | Lala Monster |  Blog a my
Ahojky, ghouls!
Jak se máte? Já se mám docela dobře. A to docela znamená, že ne úplně peckovně, ale prostě docela dobře. A to proto, že u nás neustále prší a nesvítí sluníčko, tím pádem se nemůžu vydat ven nafotit fotostory, které mně ráno napadlo. :-( No nic no, nic s tím nenadělám. Za pár dní je tu výzo! Co budete mít za známky? Já samé. :-) A po výzu to bude ještě lepší: budou prázdniny! Ale abysme měly o prázdninách teplo, když jsou zase někde povodně! A jak jsem se teď nudila, vytvořila jsem vám pár volných letních animací, ale dám vám je sem později. Podle mně se docela povedly, ale určitě jich není víc než pět (nepočítala jsem je). A kam pojedete o prázdninách? Já pojedu na chatu, do Maďarska (až se vrátím, doma na mně bude pravděpodobně čekat Gigi :-D), ke kámošce na chatu, na Mallorku, ještě jednou do Maďarska, na kemp s roztleskávačkami... no prostě mám prázdniny nabité! Jo a už mám vymyšlené fotostory s Gigi! Bude o tom, že ji ghůlky mezi sebou vítají, pomáhají jí vyzdobit pokoj a samosřejmě nebude chybět ani žádný ten průšvih s kočkodlačkou Toralei! :-) Doufám, že se na něj budete těšit! A o prázdninách udělám pár videí. Já se tak těším!!!
Tak pište komentáře a mějte se voltážově!!!

Bude 37. Monsterka!!!

24. června 2013 v 13:07 | Lala Monster |  Blog a my
Ahojky! Jak se dnes máte? Já bombově!!! Víte, včera jsem si počítala peníze, které mám v peněžence a dozvěděla jsem se, že mám 960 Kč. Pak jsem zamířila na web prozani.cz a spatřila jsem špičákově úžasnou Monsterku, na kterou bych měla. Zajímá vás, jaká to je? Jděte do celého článku!

Ach jo :'(

18. června 2013 v 19:21 | Lala Monster
Zdá se mi, že se vám tu už vůbec nelíbí! :-( Že přidávám nudné články, že komentujete jen proto, že vás o to ve článku poprosím, jinak byste určitě už vůbec nekomentovaly. Já nevím, asi to tu zruším. Toplist se mi skoro nehne a poslední dobou jsou u každého článku nejvíce dva komenty. Už se vás ptám poněkolikáté; co tu chcete změnit, aby se vám tu líbilo a abyste sem chodily?!! Já vím, že to asi nechápete, ale je mi to líto. :'(
Vaše smutná a zklamaná Lala


Miss Monster High - 3. kolo (finále)

14. června 2013 v 18:55 | Lala Monster
Máme tu 3. kolo Miss Monster High a v minulém kole vypadla 1Directionka a zde jsou pro ni zasloužené ceny - animka a diplom:

Doufám, že se ti cenky líbí a teď jdeme na soutěžící!